Společnost PORTEO servis, s. r. o. nabízí montážní, servisní a dodavatelské služby zaměřené na vytápění v oblasti bytové i nebytové výstavby. Díky našim dlouholetým zkušenostem, technickému vybavení a odbornosti našich pracovníků jsme v současné době schopni realizovat projekty s rozsahem od malometrážních bytů, přes rodinné domy, až po stavby většího rozsahu. Hlavní činností firmy je výstavba a rekonstrukce topných systémů, servis a prodej tepelné techniky, měření a regulace, rekonstrukce kotelen, správa a provozování topných systémů.

Nabízíme

Komplexní realizace na klíč

Zajistíme všechny fáze projektu, od dodávky, přes montáž, měření a regulace, až po uvedení do provozu. Včetně návazných služeb jako je zajištění projektové dokumentace, montáž komínových systémů apod.

Individuální dodávky a montáže 

Služby nastavíme podle Vašich konkrétních potřeb. V případě zájmu Vám rádi vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku, jejíž součástí bude i  podrobný položkový rozpočet. Tímto způsobem ručíme za to, že Vám budou v rámci zakázky účtovány pouze skutečně provedené práce.

Kontaktujte nás

 

Platinový partner firmy BOSCH Termotechnika s.r.o. pro oblast Prahy a Středočeského kraje.

Specialista na tepelnou techniku Junkers (dnes již součástí BOSCH Termotechnika s.r.o.), a to vč. kondenzační techniky.

 

Certifikáty